Trendyol 1. Lig ekiplerinden Amedspor ile anlaşan Ersun Yanal bugün özel bir jet ile Diyarbakır’a geldi. İMZAYI ATTI Havalimanında coşkulu bir taraftar grubu tarafından karşılanan Yanal Şehmuz Özer Tesisleri’ne giderek imzayı attı. Kulüpten konuya …
Cumhur İttifakı’nın Bodrum Belediye Başkan adayı Mehmet Tosun, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri için oyunu Konacık’taki Bodrum Anadolu Lisesi’nde kullandı. Eşiyle birlikte oy kullanmaya gelen Tosun, vatandaşlarla sohbet ederek, sandık başındaki görevlilere kolaylıklar diledi ve seçimlerin Bodrum’a ve tüm Türkiye’ye hayırlı olmasını temenni etti.